Мариничівський НВК

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

                                                                Молюсь за тебе, Україно,

                                                                                                      Молюсь за тебе кожен час,

                                                                            Бо ти у нас одна - єдина,  -

                                                                            Писав в своїх віршах Тарас.

З метою формування національної свідомості школярів, розвитку бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави у Мариничівському навчально-виховному комплексі «Родина» 26 січня 2018 року було проведено флешмоб «Україна Єдина». У заході взяли участь учні 2-11 класів. Одягнені у традиційні вишиванки, вони вишикувалися по обрисах утворивши карту України. У центр стали дівчата – старшокласниці, одягнені у синє та жовте плаття, які символізували Схід та Захід нашої держави. У руках тримали український віночок із синьо-жовтими стрічками, який і став символом єднання двох земель. ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: Sveta | Дата: 30.01.2018 | Коментарі (0)

Це моя земля, це твоя земля

Неповторна і єдина.

Це моя земля, це твоя земля

Україна! Україна!

         22 січня – День Соборності України. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

... Живий ланцюг справив на мене неповторне враження. Народ був у надзвичайному піднесенні, навкруги дзвеніли патріотичні пісні. Раз у раз лунали здравиці на честь українського народу. Над головами у височині витав дух свободи… ось як описував події 22 січня 1919 року один із очевидців. ... Читати далі »

Переглядів: 55 | Додав: Sveta | Дата: 30.01.2018 | Коментарі (0)

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини 22 січня 2018 року в Мариничівському НВК «Родина» вчителями історії Гордей Н.М. та Янко М.І. було організовано тематичну лінійку присвячену Дню Соборності України, на якій учні 10 класу ознайомили всіх присутніх з цією знамен ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: Sveta | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)

З метою сприяння інтелектуальному розвитку учнів, розвитку розумової діяльності, формування практичних навичок застосування знань, здобутих на уроках математики та інформатики, заохочення до вивчення предмета через популяризацію математики як науки цікавої та захоплюючої, виховання колективізму, наполегливості, відповідальності, вдосконалення навичок математичного мовлення, розвитку уваги та логічного мислення,  ефективної роботи з обдарованими учнями з 11 по 15 грудня 2017 року в закладі проведено тиждень математики та інформатики. Відповідальними за його проведення були призначені учитель математики Грималюк В.В. та учитель інформатики Шешур С.В. ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: Sveta | Дата: 18.01.2018 | Коментарі (0)

З метою формування правової культури школярів, привернення уваги учнів до права як одного із найбільших надбань людства, попередження правопорушень серед учнівської молоді, розвитку інтересу до правового навчання і виховання, вироблення юридичного мислення, формування поваги до законів і правопорядку,  озброєння учнів вміннями діяти в життєвих ситуаціях відповідно до вимог  закону в закладі з 04.12 по 08.12.2017 р. проведено  Всеукраїнський тиждень права. Йому передувала відповідна підготовка учителя  правознавства  Янко М.І.

... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: Sveta | Дата: 17.01.2018 | Коментарі (0)

З метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників навчально-в ... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: Sveta | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

                          Криниця без джерела – це не криниця,

                                І колос – це не колос без зерна

                                Без доброти душа – то є безкрила птиця,

                                Не заспіває жайвором вона

З метою усвідомлення  життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги і милосердя; розвитку волонтерського руху, спрямованого на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; забезпечення потреби у спілкуванні з хворими та немічними людьми 4 грудня 2017 року учні 11 класу провели акцію милосердя приурочену Міжнародному дню інвалідів. Випускники відвідали односельчанина-інваліда Шовку В.І., якому зібрали постільну білизну, необхідні продукти харчування, а також розрадили добрим словом. ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: Sveta | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

З метою ознайомлення із алгоритмом вибору професій та розширенням знань про світ професій для учнів 11-го класу та їхніх батьків 16 листопада 2017 року проводились класні батьківські збори на тему «Вибір професії – вибір життєвого шляху». Батьки та випускники мали нагоду ознайомитися із перебігом ЗНО – 2018 (доповідач заступник директора з НВР Гордей Я.І.); класний керівник Побурко Н.В. провела профорієнтаційну інтерактивну гру "Світ професій", під час якої старшокласники дізналися про професійно-важливі якості, властиві людям різних професій, розширили знання про світ професій та ознайомились з факторами, які впливають на вибір професії. Напередодні зборів учні писали міні-твори на тему «Мої роздуми про майбутню професію», в яких висвітлили свої роздуми та переживання з даної теми.

Після інтерактивної гри директор НВК Скидан Н.М. ознайомила батьків, вчителів та випускників із основними пунктами нового Закону  «Про освіту». ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: Sveta | Дата: 06.12.2017 | Коментарі (0)

23 листопада 2017 року у Мариничівському НВК «Родина» відбулося міжшкільне засідання методичної студії з проблеми «Впровадження здоров`язбережувальних технологій в освітній процес».

Учасників заходу привітно зустріли школярі, які презентували візитну карту НВК і у цікавій віршованій формі розповіли про заклад, педагогів і дітей. Після яскравого представлення всі присутні були запрошені на відкриті фрагменти уроків:

  • фізичної культури у 3 класі за темою «Баскетбол. Ведення м’яча двома руками від грудей, ловіння м’яча на рівні грудей» (Вчитель Ватаманюк Р.І.);
  • основ здоров’я у 4 класі за темою «Традиції збереження здоров`я в сім`ї». ... Читати далі »
Переглядів: 78 | Додав: Sveta | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає.< ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: Sveta | Дата: 28.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 18 19 »

Календар

«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

Путильський відділ освіти

Путильська гімназія