Мариничівський НВК

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 106

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота

 

У закладі  працюють такі методичні підрозділи:

Методичне об’єднання вчителів початкових класів, вихователів групи продовженого дня, вихователів дошкільного підрозділу:

  1.  Шешур Людмила Ярославівна, учитель 1 класу
  2. Терен Наталія Олександрівна, учитель 2 класу
  3. Григоряк Наталія Миколаївна, учитель 3 класу
  4. Чурук Ганна Юріївна, учитель 4 класу, керівник методичного об'єднання
  5. Григоряк Світлана Іванівна, вихователь дошкільного підрозділу
  6. Джуряк Олеся Василівна, вихователь групи продовженого дня
  7. Лазоряк Марія Антонівна, вихователь групи продовженого дня, вихователь різновікової (ясельної, молодшої) групи
  8. Григоряк Світлана Іванівна, вихователь різновікової (ясельної, молодшої) групи
  9. Фелепюк Тетяна Степанівна, вихователь різновікової (середньої, старшої) групи
  10.  Яківюк Любов Іванівна, вихователь різновікової (середньої, старшої) групи
  11. Скидан Ігор Дмитрович, музичний керівник

Методичне об’єднання  класних керівників та вихователів пришкільного інтернату

  1. Мицканюк Наталія Михайліна, учитель англійської мови, класний керівник 5 класу
  2. Попович Галина Іванівна, учитель хімії та основ здоров'я, класний керівник 6 класу, керівник методичного об'єднання
  3. Гордей Ніна Миколаївна, учитель історії, українознавства, класний керівник 7 класу
  4. Янко Марія Іванівна, учитель історії та правознавства, класний керівник 8 класу, вихователь пришкільного інтернату (0,25 ставки посадового окладу)
  5. Гордей Леся Михайлівна, учитель української мови та літератури, класний керівник 9 класу
  6. Шешур Світлана Василівна, учитель математики та інформатики, класний керівник 10 класу
  7. Побурко Наталія Василівна, учитель фізики та астрономії, класний керівник 11 клас
  8. Попович Наталія Миколаївна, вихователь пришкільного інтернату (0,5 ставки посадового окладу)
  9. Фокшек Любов Іванівна, соціальний педагог, вихователь пришкільного інтернату (0,25 ставки посадового окладу)

Психолого-педагогічний консиліум для вчителів, які викладають у 5 класі з проблеми "Діяльність педагогічного колективу та батьків з метою сприяння психологічної адаптації учнів пятого класу" 

                  Керівник Мицканюк Наталія Михайлівна

 

Психолого-педагогічний консиліум для вчителів, які викладають у 10 класі з проблеми "Сучасний учень і шляхи взаємодії з ним"

            Керівник Шешур Світлана Василівна

 

Методична кав'ярня з проблеми "Шляхи вдосконалення професійної компетентності сучасного вчителя"

                        Керівник Мицканюк Наталія Михайлівна

 

Школа молодого вчителя

                        Керівник Григоряк Наталія Миколаївна

 

Творча майстерня з проблеми "Розвиток творчого потенціалу обдарованих учнів шляхом здійснення науково-дослідницької діяльності"

                               Керівник Мицканюк Наталія Михайлівна

 

Творча група вчителів з реалізації проекту "Духовно-моральні, художньо-естетичні та національно-патріотичні цінності особистості школяра"

Керівник Гордей Ярослава Іваніна

 

Динамачна група вчителів, які викладають у 9 класі з проблеми "Застосування інноваційних технологій роботи як засіб реалізації особистісно-орієнтованого підходу до навчання і виховання учнів"

Керівник Гордей Леся Михайлівна

Учителі закладу, які працюють у міжшкільному методичному об’єднанні  суспільно-гуманітарного циклу

  1. Гордей Ніна Миколаївна, учитель історії та українознавства
  2. Гордей Ярослава Іванівна, учитель української мови та літератури
  3. Гордей Леся Михайлівна,  учитель української мови та літератури
  4. Кочерган Алла Вікторівна, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
  5. Мицканюк Наталія Михайлівна, учитель англійської мови
  6. Скидан Наталія Миколаївна, учитель зарубіжної літератури
  7. Татарин Галина Василівна, учитель зарубіжної літератури, російської мови
  8. Янко Марія Іванівна, учитель історії, правознавства

 

Учителі закладу, які працюють у міжшкільному методичному об’єднанні  фізико-математичного циклу

  1. Побурко Наталія Василівна, учитель фізики та астрономії, керівник методичного об'єднання
  2. Грималюк Володимир Васильович, учитель математики
  3. Шешур Світлана Василівна, учитель математики, інформатики

Учителі закладу, які працюють у міжшкільному методичному об’єднанні  біолого-хімічного циклу

  1. Попович Оксана Євгенівна, учитель біології, керівник методичного об'єднання
  2. Попович Галина Іванівна, учитель хімії, основ здоров'я
  3. Яківюк Фрозіна Власіївна, учитель географії, економіки

 

Учителі закладу, які працюють у міжшкільному методичному об’єднанні  художньо-естетичного, фізкультурно-спортивного, військового циклів:

  1. Дячук Оксана Деонізівна, учитель образотворчого мистецтва, художньої культури
  2. Ватаманюк Роман Іванович, учитель фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни»
  3. Томюк Мар'яна Іванівна, завідувач бібліотекою
  4. Костів Степан Петрович, учитель фізичної культури
  5. Скидан Ігор Дмитрович, учитель музичного мистецтва
  6. Фокшек Любов Іванівна, соціальний педагог
  7. Шешур Світлана Юріївна, учитель трудового навчання

 

Результативність участі у конкурсах на краще шкільне МО

2007 рік  

Конкурс на краще методичне об'єднання вчителів початкових  класів, І етап – ІІІ місце.

2008 рік

Конкурс "Українська школа ХХІ сторіччя”, І етап – ІІІ місце.

2009 рік

  Конкурс на краще методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу, І етап – ІІІ місце.

2010 рік

 Конкурс на краще методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу, І етап – ІІІ місце.

2011 рік

  Конкурс на краще методичне об'єднання класних керівників,  І етап – ІІІ місце.

 

Аналіз участі педагогів НВК у Всеукраїнському  конкурсі  Учитель року” 

  2008 рік – Татарин Г.В. , номінація "Зарубіжна література”,  І етап  - І місце, ІІ етап – ІІІ місце;

  2008 рік – Костів С.П.,  номінація "Фізична культура”, І етап – ІІ місце;

  2009 рік – Мицканюк Н.М.,  номінація "Англійська мова”, І етап – І місце, ІІ етап – лауреат;

  2011 рік – Скидан Н.М., номінація "Світова література”, І етап – І місце, ІІ етап – ІІІ місце;

  2011 рік – Чурук Ганна Юріївна, номінація "Початкові класи”, І етап – ІІІ місце.

2014 рік – Попович Галина Іванівна, номінація "Хімія”, І етап – І місце.

 

Науково-дослідницькі роботи

2014/2015 н.р. – І етап – І місце Петращук Надія (секція «Історія», тема «Козацтво», керівник – Янко М.І., вчитель історії

2014/2015 н.р. – ІІ етап:

  • ІІ місце Кіщук Михайло (секція «Науки про Землю», тема «Особливості опадів в Чернівецькій області»), керівник – Яків’юк Ф.В., учитель географії
  • ІІІ місце Петращук Надія (секція «Історія», тема «Козацтво»), керівник – Янко М.І., вчитель історії

2015/2016 н.р. – І етап:

  • ІІ місце Цинта Марія (секція «Науки про Землю», тема «Населення Путильщини»), керівник - Яків’юк Ф.В., учитель географії
  • ІІ місце Петращук Надія (секція «Фізика», тема «Колонізація Марсу»), керівник – Побурко Н.В., учитель фізики та астрономії.

2016/2017 н.р. – І етап – І місце Тимофійчук Богдана (секція «Науки про Землю», тема «Старожили Путильщини»), керівник - Яків’юк Ф.В., учитель географії

 

Календар

«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Путильський відділ освіти

Путильська гімназія